Qtaras

no photo
Joined: Mon, May 2nd 2011, 17:10 Total Topics: 3 Roles: N/A
Last Login: on 28/6/11 Total Posts: 15 Moderates: N/A

Latest Topics

Topic Created Posts Views Last Activity
Geras Dubstep May 19th 2011, 22:25 2 527 on 24/5/11
Klausimas May 9th 2011, 23:22 1 2,107 on 9/5/11
Q-DANCE arba B2S? May 9th 2011, 23:16 1 0 on 9/5/11

Latest Posts

Topic Author Posted On
Geras Dubstep Qtaras on 19/5/11
Įdėk savo klausomiausią track'ą:

Flux Pavilion - Bass Cannon

NTRLD ft Total Recall - Railgun

Phetsta (ft. Reija Lee) - Run You Down

Ga kas zino, kaip vadinasi sitie trackai? Mr.Che on 14/5/11
Gera išjudinimo bomba. Vertas didelio dėmesio 10/10.
Patarimai Mr. X on 14/5/11
Quote by
Smagu, kad reiskiate savo nuomones, ir aciu, kad jomis dalinates.
Noreciau pasakyti, kad nemazoje tavo posto dalyje yra tiesos, taciau nepamastei apie tai, kad nebuna iskarto "auksiniu kalnu". Tinklapis buvo paleistas visiskai nuo nulio ir vos pries pora menesiu (netureciau apie tai kalbeti, taciau reikia gi paaiskint kame reikalas). Ir mes dziaugiames kiekvienu postu.
Kas lieca temas -ko didesnis temu spektras, tuo daugiau galima rasti bendraminciu, kurie paliks zinute arba pastaba.
Apie reklama bei marketinga mes ismanome gan neblogai, taciau uz patarimus dekoju. Dar norejau paisteirauti kame gi yra tas baisus ir ziaurus "burdakas"? Gali buti tiesiog skirtingai interpretuojame ta zodi, ir, matyt, vienas is musu tai daro klaidingai.
Kodel tu taip isitikines, kad klubuose, kur groja bent panasi muzika, kuria mes propaganduojame, nebuvo nei reklamos nei kazko?
Nera protinga kalbeti, tik tam, kad kalbeti. Protingi zmones pamasto, ir turedami pagrindu ir bent faktu - teigia.
Labai lauksiu atsakymo.


Kalbant apie forumo diskusijas ir "auksinius kalnus", pridurti norėčiau, jog didesnė sėkmės tikimybė yra tuomet, kaip vartotojas mato išsamų ne tik išorinį (tinklalapio), bet ir vidinį (diskusijų) kūrėjų įsitraukimą, o jį kiekvienas tą suprantame skirtingai. Bet kodėl kitas privalo daryti pagal mane, o aš pagal tave? Tad diskusijos tam ir yra skirtos, ką aš ir darau - diskutuoju. Kadangi nesame visi vienodi, tai natūralu, jog aš mėgstu medžiagą pateikti išsamiu aspektu, kitas galbūt tiesiogiai tą darys nesukdamas per aplink bei priklauso kas tą darbą skaito. Manau, kad čia buvo padaryta kitokia pradžia, už kurią aš ne, bet visada ir tame pliusų atsiras, kadangi tokių stiliaus forumų (liet.k.) išvis mažai yra.
Dėl "burdako", galbūt laiku buvo nerastas tinkamas apibūdinimas, bet jei tai žeidžia tave ir tavo nuomone neatitinka tam tikros žodžio reikšmės, tada atsiprašau. Kai ir dėl to, jog teigiu, kad nebuvo saitas reklamuojamas, bet turėjau tam motyvaciją iš prisijungusių forume žmonių srauto ne žiūrovų, bet dalyvaujančių. Mano nuomone, klube tiek tikrai nesilanko žmonių, o ir atsidavę šiai muzikai leis sau toliau domėtis "informaciškai, diskusiškai". Domėtis išvykomis į renginius už Lietuvos ribų.
Ir beje, ne mokslinį darbą darau, jog kiekvieną teigimą diskusine forma turėčiau pagrįsti. Smagu, jog patys/s atkreipėte dėmesį į visa tai. Jei kas neįtiko, nepriimk tiesiogiai, tą patį sakau ir skaitantiems šį postą. Smile.
"Vasariškiausias" trackas. Gabris on 10/5/11
May 10th 2011, 07:18Quote by Lavonas
ka as blogai pasakiau ? :D


Nieko tu blogo nepasakei, nesusipratimas tiesiog ir viskas.
Patarimai Mr. X on 9/5/11
Mano manymu aš trinčiau forumą išvis. Pats lankausi nuo pat įkūrimo šiame saite, bet pradedu matyti, kad jame lankytojų nedaugėja, o jei ir tas vyksta, tai po vieną užsiregistravusį į mėnesį, ar tai normalu, kai pats saitas ir jo turinys bei kita yra kuo puikiausiai išdėliotas ir visiems greitai suprantamas bei prieinamas. Manau jis daug daugiau sulaukia užsukančių vis naujų gerbėjų, bet pamatančių kas dedasi forume pamano, kad tai tik buvęs didelis jaunų žmonių noras ir dabar visa to apleidimas. Iš tiesų, tai aš tą matau čia. Galima tiesiog tobulėti čia, darytis reklamą rinkti narius ir kurstyti forumą naujomis reikalingomis temomis su išsamia informacija naujokui ir ne tik, iš visa šito galima didelius pinigus uždirbti jei tik tuo žadi užsiimti. Nes yra daug žmonių, kurie net nenumano kaip nuvykti į šios muzikos festivalį ir tikriausiai nenuvyks, kol pats koks "Q dance" nenumatys išvykos į Lietuvą (ko tikriausiai niekada nebus, nebent pavienis Dj". Tad siūlinu nekurti tų temu "Auto/Moto" "parduodu/perku" temų, nes tai ne ta vieta, vien man jau pačiam juokinga, kad taip parašyti galėjo protingas atrodantis žmogus. Tikriausiai to tikslas buvo, kad google įvesties paieškoje kas nors įves būtent, kad perka jo mašiną ir išmes šį saitą. Bet kaip greitai užeičiau, pamatyčiau ir taip pat greitai išeičiau, nes nieko nėra forume bei vienas burdakas. Dar kur muzikos stiliai suprantu, įdomu. Bet forumai ne nuo nesąmoningų klausimų pradedami, kuriant tokio tipo url. Tad arba tik to Jūs norėjote, kad greitai kas "užsikabliuos" į išvyką siūlomą, arba Jums nepavyko, galbūt, po daug metų kas nors ir pagerės čia, bet netvarka tada išvis baisi bus. Taigi mano nepapeikimas čia Jums ar visiems kitiems keliems esantiems, bet pasiūlymas. Uždaryti forumą arba palikti tik vieną laukelį, kur būtų renkami žmonės, siūlomos protingos temos ir mintys, o ne vien "chato" pašnekesiai ir kaip antroje klasėje "kokią muziką mėgsti", o atsakingi asmenys, rinktų naudingą informaciją, istoriją, kaip kas ir padarytų pradžią su tuo forume, kad žmogus matytų, kad jam patiktų ir liktų. Aš tikrai už tokį geriau diskusijų portalą nei kas vyksta dabar. Beje, reklamas galima daryti socialiniuose tinklalapiuose, torentuose (kas dabar populairu), yra Lietuviški klubai kur vyksta panašios muzikos vakarėliai? Vykti ten ir pristatyti savo mix'ą, prieš tai pranešant plakatais, bendra informacija ir pačiu temos norimu turiniu. Šiais laikais visos yra galimybės, kadangi Jūs tai padarėte su puslapiu, manau, galite padaryti ir su kelionėmis pilnais autobusais. Ir yra tų žmonių mylinčių šią muziką, tik reikia mokėti Juos surasti arba, kad jie Mus surastų. Toks būtų glaustas šios rubrikos pasiūlymas. Ačiū už dėmesį.